Biuro podróży

Europe Travel & Services

Honorata Pierwoła - wieloletni szef SPATA zaprasza całą Polonię do swojej agencji w South River, NJ

Honorata Pierwoła

Właścicielem Europe Travel & Services jest Honorata Pierwoła – wieloletni szef SPATA – The Society of Polish American Travel Agents.

Ekspertka w dziedzinie lingwistyki, ze specjalizacją w językach grupy słowiańskiej, stoi na czele Stowarzyszenia Biur Podróży Polsko-Amerykańskich SPATA, jednocześnie zarządzając firmą Europa Travel & Services, gdzie kładzie duży nacisk na propagowanie polskiej kultury turystycznej w Stanach Zjednoczonych.

Honorata Pierwoła wykorzystuje swoją pozycję w Europa Travel & Services oraz SPATA do prezentowania uroków Polski, zachęcając mieszkańców USA do odkrywania naszego kraju. Aktywnie uczestniczy w pracach Polonijnej Rady Konsultacyjnej przy placówce dyplomatycznej w Nowym Jorku, angażując się także w działania społeczne i dobroczynne organizacji polonijnej w USA.

Została uhonorowana prestiżowymi odznaczeniami od polskiego resortu sportu i turystyki: Odznaką za Zasługi dla Turystyki i Wawrzynem Polskiej Turystyki w 2016 roku, co jest dowodem uznania jej długotrwałego wkładu w promowanie podróży z USA do Polski.

Odznaka honorowa „Za Zasługi dla Turystyki”

Odznaka honorowa przyznana Pani Honoracie Pierwoła przez polskiego ministra do spraw turystyki jest szczególnym, honorowym odznaczeniem w uznaniu zasług dla rozwoju polskiej turystyki.